Hizmetlerimiz

Eczane Tabelası

Eczane tabelası, eczane sahibinin tercihine göre ışıklı ya da ışıksız şekilde tasarlanabilir. Fakat yönetmelik gereğince belli standartlar üzerinde genel tasarımı yapılmalıdır. Bir Eczane Tabelası nasıl olmalıdır? Şeklindeki sorulara karşın değişken ebat içerebilir ama herkesin bildiği üzere kırmızı ve beyaz ana renk dışında herhangi bir renk karışımı içermemelidir. Yani beyaz zemin üzerine kırmızı harf ile eczane yazısı yazılmalıdır ama kenar kısımlar farklı renk içerebilir. Ayrıca Yönetmeliğe Uygun Tabela üzerinde eczane yazısı siyah renk ile belirtile bilinir. Bununla birlikte ebat konusunda da belli standartlar vardır. Şöyle ki, zeminde kullanılan ölçü 200cm ise beyaz tabelanın ölçüsü 150*50cm, kırmızı tabela 200*45cm, eczane yazısının harf yüksekliği 25cm ve eczane ismi harf yüksekliğinin ise 9cm olması gerekir.

Eczane Tabelası Ölçüleri

Eczane tabelası bilindiği gibi ebat farklılıkları içerse de model olarak tek tip şeklinde tasarlanır. Bunun nedeni kişilerin gerektiğinde eczaneyi, daha kolay fark edebilmesi ve ihtiyacını kolayca giderebilmesidir. Dolayısıyla Eczane Tabelası Ölçüleri hususunda standart tabela modellerine bakıldığında zemin ölçüsünün genelde 200 veya 300cm olduğu görülmektedir. Ancak eczane olarak kullanılacak alanın metrekaresi göze alındığında bazı yerlerde zemin ölçüsünün 400cm ve üzeri olduğu da görülmektedir. Yani kırmızı tabela zemin ölçüsüne göre ebat içerdiğinden ötürü 100*70cmi 400*70cm, 500*70cm, 600*70cm, 700*70cm, 800*70cm ve 900*70cm şeklinde Eczane Tabelası değişkenlik gösterebilmektedir.

Eczane Tabelası Fiyatları

Tabela bir firmanın bilinirliğini artırmada en etkili reklam aracıdır. Bu durum Eczaneler içinde geçerlidir ama tek fark eczanenin kişiler tarafından rahatça bulunabilmesi bakımından eczane tabelası tek tip tasarlanır. Tabi ki, tabelanın ebatları eczanenin yer alacağı alan ile ilgili olduğundan ötürü Eczane Tabelası Fiyatları da uygulama alanına göre değişmektedir. Bu konuda yüksek kaliteyle hizmet almak isterseniz, uzun yıllardır tabela üretim sektöründe yer alan firmamızdan destek alabilir, sorunsuz şekilde hedeflediğiniz tabela sistemine sahip olabilirsiniz. Bizler Eczane Tabelası tasarlayıp üretme konusunda deneyimli bir firma olarak, uygulama alanını en verimli şekilde değerlendirir ve tabela sistemini projelendiririz. Sizlerde profesyonel ekibimizden yardım almak isterseniz firmamızla iletişime geçebilir, ayrıcalıklı hizmet anlayışımızdan yararlanabilirsiniz.