Hizmetlerimiz

Araç Kaplama ( Araç Giydirme )

Araç kaplama denildiğinde aklınıza 2.el bir aracın yıpranan boyasını kapatmak adına yapılan uygulama gelmemelidir. Çünkü Araç Kaplama ( Araç Giydirme ) bugün sıfır kilometre araç satın alan bireylerin aracın orijinal boyasına zarar gelememesi adına sıklıkla tercih ettiği bir işlemdir.  Renk konusunda sınırsız denecek kadar fazla alternatif barındırması, normal olarak ilginç tasarımların da ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Aracınızın orijinal boyasını korumak, aracınızda değişiklik yapmak veya firmanızı tanıtmak istediğinizde başvurabileceğiniz en ekonomik çözüm yollarından biridir. Bu doğrultuda Araç Kaplama Nedir? Dediğinizde gerek şahsi gerekçe ticari araçların görselinde yapılan renk ve model çeşitliliğidir diyebiliriz.

Gebze Araç Kaplama

Araç kaplama uygulamasından faydalandığınızda doğru koşullarda kullanıldığı vakit 10 yıla varan kullanım ömrü içerdiğini bilmelisiniz.  Bizler Gebze Araç Kaplama hizmeti veren bir kuruluş olarak 1.sınıf kalitede kaplama malzemesiyle araçlarınızda işlem yapıyor ve uzun vadede sorun yaşamayacağınız bir hizmet ile sizlere yaklaşıyoruz. Dolayısıyla Araç Kaplama Zararları hakkında duyduğunuz endişelere karşın doğru firmadan yüksek kaliteli hizmet aldığınızda en ufak bir zararı olmadığını söyleyebiliriz. Yani Araç Kaplama ( Araç Giydirme ) işleminde kalitesiz kaplama malzemesi kullanılır ise tabi ki aracın orijinal boyası zarar görür. Ancak aracın orijinal boyasına zarar vermeyecek şekilde kalitesi onaylanmış bir malzemenin kullanımını tercih etmeniz durumunda, belirttiğimiz gibi herhangi bir sorunla karşılaşmanız söz konusu değildir.

Araç Kaplama Fiyatları

Son yıllarda oldukça rağbet gören Araç Kaplama ( Araç Giydirme ) uygulaması sahip olduğunuz bir aracın bambaşka bir görsele bürünmesini sağlamaktadır. Araç giydirme işlemi kimi için sadece görsel değişiklik iken kimi için tanıtım çalışmalarını içermektedir. Yani araçlarda şahsi zevkler doğrultusunda kaplama işlemiyle görsel farklılık oluşturulduğu gibi ticari araçlarda ise firma tanıtım amaçlı uygulama yapılabilmektedir. Dolayısıyla bu noktada Araç Kaplama Fiyatları da kişilerin tercihlerine bağlı şekilde değişkenlik göstermektedir. Mat ve metalik renkler standart renklere nazaran daha yüksek maliyet içerdiğinden ötürü sıra dışı renk taleplerinde de yine fiyat farkları ortaya çıkmaktadır. Bu konuda net bilgi edinmek adına firmamızla iletişime geçerek aracınızın modeli, yapmak istediğiniz değişim gibi detayları aktarabilir, istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.