Pilon Tabela Nedir?

Firma ve kurumların girişlerinde yer alan, bazı yerlerde bayii tabelaları olarak da adlandırılan tabela türüne “Pilon tabela” adı verilmektedir. Pilon tabelalar çoğunlukla firmaların girişlerinde, alışveriş merkezlerinde görülmektedir.

Pilon Tabela Üretiminde Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar Nelerdir?

Diğer bütün tabela çeşitlerinde olduğu gibi pilon tabela üretiminde de dayanıklı ve kaliteli malzemelerin seçilmesi oldukça önemlidir. Özellikle Pilon tabelalar dış mekan tabelaları olması sebebiyle her mevsime uygun olması gerekmektedir. Kaliteli ve uzun ömürlü olması oldukça önemli olan Pilon tabelaların üretiminde de her mevsime dayanıklı, dış mekan için uygun ve sağlam durmasını sağlayacak malzemeler kullanılmalıdır. Pilon tabelaların üretim sürecinde boyutları firmanızın ihtiyaçlarına bağlı olarak değişmektedir. Konumlanacağı yere göre belirlenen ölçüler ile üretilen Pilon tabelalar üzerinde yer alan bilgilerinde görünürlük ve dikkat çekici olması yönünden uygunluğu kontrol edilmelidir. Bu nedenle pilon tabela üretiminde dayanıklılık ve kalite kadar dizayna da dikkat edilmelidir.

Pilon Tabela ile Totem Tabela Arasındaki Fark Nedir?

Pilon tabela çeşitleri genellikle totem tabela çeşitleri ile karıştırılmaktadır. Fakat aralarında her ne kadar benzerlik bulunsa da pilon tabela ve totem tabela birbirinden ayrı tabela türleridir. Totem tabelalar tek ya da çift ayak üzerine kurulurken pilon tabelalar daha düz bir yüzeyde kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra totem tabelalar tek bir firmaya ait bilgi verirken pilon tabelalarda birden fazla bilgi ve marka verilebilmektedir.

Aradığınız Tabela Çeşitleri Gebze Reklam Merkezi’nde!

Siz de firmanız için en uygun tabela çeşitlerini en kaliteli şekilde oluşturmak istiyorsanız Gebze Reklam Merkezi’ndeki tabela çeşitlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almanız ve anında istediğiniz tabelaya sahip olmanız için sizleri bekliyoruz. Pilon tabela fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak, pilon tabela fiyatlarımızı karşılaştırmak için web sitemizi ziyaret edebilir, markanızı en iyi anlatacak tabela modellerini inceleyebilirsiniz. Firmanızın ihtiyacı olan dizaynda ve kalitede pilon tabelalarımız ile markanızı en iyi şekilde gösterebilir, vermek istediğiniz mesajları en doğru şekilde verebilirsiniz. Her mevsime uygun ve dayanıklı malzemelerle ürettiğimiz Pilon tabelalar ile Gebze Reklam Merkezi’nde sizleri bekliyoruz!